Polityka prywatności

Jak wygląda Nasza polityka prywatności ?

Podanie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne  i wykorzystywane wyłącznie, w celu na jaki wyraziłaś/łeś zgodę.

Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane taka zgoda jest Nam potrzebna.

Jeśli nie podasz Nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, nie będziemy mogli zrealizować zamówienia.

W każdym momencie masz prawo do zmiany swoich danych osobowych oraz do całkowitego ich usunięcia.

Przestrzegamy politykę bezpieczeństwa danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem, możesz powierzyć Nam swoje dane, są bezpieczne.

 

Administrator danych osobowych:

Katarzyna Paździora

ul. Główna 20/4

58-241 Piława Dolna

NIP 6332086041

REGON 365636790

 

Ochrona danych osobowych

Państwa dane osobowe są chronione m.in. poprzez Certyfikat SSL , który pozwala na bezpieczną, szyfrowaną komunikację między twoim komputerem a naszą stroną internetową

Ponadto dostęp do twoich danych osobowych mają wyłącznie osoby odpowiedzialne za realizację twojego zamówienia, są zobowiązane one do zachowania ich w tajemnicy.

Nasz system IT został zakupiony oraz jest aktualizowany w profesjonalnej firmie, zajmującej się tworzeniem stron internetowych, spełnia on wszelkie standardy ochrony danych osobowych.


Udostępnianie Twoich danych osobowych

Udostępnianie twoich danych osobowych może wystąpić w szczególnych wypadkach, określonych obowiązującym prawem. W takiej sytuacji prawo nakazuje administratorowi okazanie twoich danych osobowych organom państwa.

Pamiętaj zawsze masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz iż naruszone zostały przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U.UE.L. z 2016 r.119, str.1) lub z ustawy z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych.


Kontakt

W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa twoich danych osobowych bardzo prosimy o kontakt na hello@rabemikids.pl

W celu aktualizacji lub usunięcia twoich danych osobowych zaloguj się na swoje konto na stronie www.rabemikids.pl lub prześlij maila na hello@rabemikids.pl

 

www.rabemikids.pl


Sklep internetowy na platformie
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie